Skip to Content

Про кафедру

ХТО МИ?

Ми — кафедра комп’ютерних систем і технологій (КСіТ).
Ми вивчаємо, застосовуємо і розвиваємо мультимедійні технології.
Ми захоплюємося створенням мультимедійних і друкованих видань, дизайном, веб-розробками, програмуванням і багато чим іншим. І хочемо прищепити цю захопленість нашим студентам, навчаючи їх за освітньо-професійною програмою «ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛЕКТРОННИХ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ВИДАНЬ» (спеціальність 186 «Видавництво та поліграфія»).
Наше завдання — навчити студентів сучасним технологіям, розвинути їхні творчі здібності, задати старт їхнього постійного самонавчання та підготувати до професійної діяльності.
У нас дружний колектив, в якому працюють небайдужі, творчі, доброзичливі та висококваліфіковані викладачі (ну як ми самі про себе ще можемо написати?).
У нас навчаються талановиті, розумні, креативні студенти (це ми спостерігаємо щодня).

Очолює кафедру заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор Пушкар Олександр Іванович.

ІСТОРІЯ КАФЕДРИ

Кафедра КСіТ була створена в 2005 р. на базі кафедри обчислювальної техніки та програмування. У цьому ж році на кафедрі було відкрито дві нові спеціальності напряму підготовки 0927 «Видавничо-поліграфічна справа»: «Комп’ютеризовані технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв» та «Технології електронних мультимедійних видань». У 2016 році в рамках реформування переліку спеціальностей в Україні спеціальності напряму підготовки 0927 «Видавничо-поліграфічна справа» трансформувались у відповідні бакалаврські та магістерські програми спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія». Зараз на кафедрі КСіТ здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів за освітньо-професійною програмою «ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛЕКТРОННИХ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ВИДАНЬ» (спеціальність 186 «Видавництво та поліграфія»).

ДЕ МИ ЗНАХОДИМОСЬ

Кафедра КСіТ є підрозділом факультету інформаційних технологій ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
Ми знаходимось в ауд. 407 головного корпусу ХНЕУ ім. С. Кузнеця (4 поверх).

Back to top