Профорієнтаційний проєкт KUZNETS UNIVERSITY DAY

13 березня доцент Грабовський Є.М. разом зі студенткою 1 курсу Іванніковою Євою у складі Команди ХНЕУ ім. С. Кузнеця відвідали смт Пісочин у рамках профорієнтаційного проєкту KUZNETS UNIVERSITY DAY
Під час заходу, майбутнім абітурієнтам були презентовані спеціальності університету, освітні програми, факультети, розʼяснені особливості вступу та складання НМТ у 2024 році.
Зокрема, доцент Грабовський Є.М. і студентка Іваннікова Єва майстер-клас «Розробка власного мобільного додатку в Figma».
Профорієнтаційний проєкт KUZNETS UNIVERSITY DAY спрямований на залучення потенційних студентів та підвищення їхньої обізнаності в питаннях підготовки та складання НМТ, вступу до ЗВО та майбутнього студентського життя.