Міжнародна академічна конференція «Ігри Війни»

Запрошуємо до участі у міжнародній академічній конференції «Ігри Війни», присвяченій комп’ютерним іграм, які відповідають на російське вторгнення в Україну 2014/2022 років.
🇵🇱🇺🇦
Конференція відбудеться 24 лютого 2024 року на історичному факультеті Університету Гданська, Польща. Мова конференції — англійська.

Співорганізатором з боку ХНЕУ ім. С.Кузнеця виступає кафедра Комп’ютерних ситем і технологій,
керівник – доц. Олексій ЄВСЄЄВ.

Запрошуємо науковців подавати тези (400-600 слів) до 28 січня 2024 року. Доповіді на конференції триватимуть близько 20 хвилин. Після конференції доповідачів запросять до подання статей для публікації у рецензованому збірнику.
Основні тематичні напрямки:
Історичне представлення: аналіз відеоігор, які відображають події та наслідки вторгнення російської федерації в Україну;
Наратив та метафоричний зміст: розгляд технік розповіді, що передають емоції війни та конфлікту;
Досвід гравця: вплив відеоігор на сприйняття та ставлення гравців;
Етичні розгляди: етичні дилеми в іграх, що торкаються чутливих геополітичних питань;
Освітній потенціал: освітня цінність відеоігор у передачі історичних та геополітичних уроків.
Також приймаються неакадемічні презентації від розробників ігор-війн. Для деталей звертайтесь на електронну пошту histgameconf@gmail.com.

Важливі дати:
Крайній термін подачі тез: 28 січня 2024 року;
Сповіщення про прийняття: 6 лютого 2024 року;
Дата проведення конференції: 24 лютого 2024 року.

Участь у конференції безкоштовна.

Подання тез та вся додаткова інформація к.е.н., доц. Олексій ЄВСЄЄВ
@Yevsyeyev — Telegram