ДВА ДИПЛОМИ ПЕРЕМОЖЦІВ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ9-го ХАРКІВСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ РЕКЛАМИ!

9-й Харківський студентський фестиваль реклами – це найбільший регіональний студентський фестиваль реклами, і за кількістю робіт, і за представленістю регіонів України.
У Фестивалі взяли участь 207 учасників із понад 50 українських закладів освіти з Харкова, Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Чернівців, Полтави, Сум, Маріуполя та інших міст.
До складу Журі Фестивалю залучені компетентні фахівці рекламної та маркетингової галузі.

У цьому році наші студенти вперше під керівництвом д.е.н. Потрашкової Л.В. взяли участь у Творчому конкурсі Фестивалю і здобули дві нагороди.

Ось наші переможці:

ЛАВРОВА АНАСТАСІЯ, студентка 2 курсу, отримала ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ за ІІІ місце у номінації «ДРУКОВАНА РЕКЛАМА»!

ПАЗЮРА КАТЕРИНА, студентка магістратури, отримала ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ за ІІІ місце у номінації «ВІДЕОРЕКЛАМА»!

Вітаємо дівчат з перемогою у конкурсі! 👏
Бажаємо подальших перемог! 💪