Захист бакалаврів

По затвердженому плану відповідно з розкладом 1.06.2023 р., 2.06.2023 р, 5.06.2023 р., 6.06.2023 р., 7.06.2023 р., 8.06.2023 р., 9.06.2023 р. та 10.06.2023 р.

Серед найбільш кваліфікованих слід відзначити такі дипломні роботи студентів, які комісія виділила як найкращі: Гончаренко Валерії Ігорівни на тему «Розробка сайту-портфоліо та оформлення соціальних мереж графічного дизайнера» під керівництвом к.е.н., доц. Грабовського Є.М.; Величко Валерії Юріївни на тему «Розробка артбука персонажів комп’ютерної гри» під керівництвом к.е.н., доц. Євсєєва О.С.; Волкової Вікторії Владиславівни на тему «Розробка порталу новин з веб-розробки » З 1.06.2023 р. по 10.06 2023 р. у режимі онлайн відбулися захисти дипломних проєктів студентів 4 курсу спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія». Склад ЕК №1 затверджено наказом ректора університету №245 від 1.10.2022 р. у такому складі:

Голова ЕК: кандидат технічних наук, директор ТОВ «Астрон+» Олександр ТКАЧОВ.

Члени ЕК1:

Олександр ПУШКАР, д.е.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерних систем і технологій,

Ірина ХОРОШЕВСЬКА, к.е.н., доцент, доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій,

Олена БЕРЕЖНА, к.е.н., доцент, доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій,

Світлана НАЗАРОВА, к.е.н., доцент, доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій.

Секретар ЕК: Євген ГРАБОВСЬКИЙ, к.е.н., доцент кафедри комп’ютерних систем і технологій.

Засідання комісії відбувалося LearnMe»» під керівництвом к.е.н., доц. Назарової С.О.; Дмитренко Єлизавети Петрівни на тему «Створення настільної гри «Dragon’s life»» під керівництвом к.е.н., доц. Хорошевської І.О.; Щербакова Дениса Дмитровича на тему «Розробка динамічного дизайну YouTube каналу та його просування» під керівництвом к.т.н., доц. Гаврилова В.П., Скороход Юлії Андріївни на тему «Розробка сайту «Пам’ятки Маріуполя»» під керівництвом д.е.н., доц. Потрашкової Л.В.

Студентка Гончаренко Валерія Ігорівна отримала диплом з відзнакою.

Вітаємо наших студентів з успішним захистом!