Вітаємо лауреата конкурсу постерів «16 днів проти насильства»!

Вітаємо Дмитра Селіна, студента 2 курсу 3 групи, з перемогою у конкурсі студентських постерів «16 днів проти насильства», організованому Департаментом науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації!

У рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» для студентської молоді харківських вишів Департаментом науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації спільно з Коаліцією «Харківщина – 1325» був організований конкурс електронних тематичних постерів.
На розгляд журі було надано 130 креативних рішень від студентської молоді 9-ти провідних вишів регіону.
За результатами оцінювання творчих робіт, кожна з яких мала свій авторський стиль та ідею, було обрано 10 лауреатів/ток:
В. Васильченко та А. Авад – Національний фармацевтичний університет,
С. Міненко – Державний біотехнологічний університет,
В. Іпполітова та І. Малихіна – Харківський національний університет радіоелектроніки,
Д. Селін – Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця,
П. Мозговий, Д. Осадчук та А. Левенець – Харківський національний університет внутрішніх справ,
О. Капустинська – Національний університет цивільного захисту України.
Лауреати/тки отримали грошові премії, усі учасники – дипломи.