НАШ ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ «ЗАВТРА.UA»

Кожного року Фонд Віктора Пінчука проводить конкурс «Завтра.UA» серед студентів ЗВО України. У 2020 році серед переможців є представник ХНЕУ ім. С. Кузнеця – наша студентка АНАСТАСІЯ ХМІЛЬ (спеціальність 186 «Видавництво та поліграфія», 4 курс). Анастасія посіла 5 місце в рейтингу.
Конкурс проходив у три етапи, з жовтня 2019 року по травень 2020 року. Для участі у конкурсі необхідно було заповнити анкету на сайті, подати низку документів та конкурсну наукову роботу. Темою роботи Анастасії є: «Концепція створення комбінованого видання з інформатики для учнів5 класів» (науковий керівник – БОНДАР І., к. е. н., доцент кафедри КСіТ).
Детальніше на сайті програми: https://zavtra.in.ua/2020/06/04/peremozhtsiv-konkursu-2019-20-vyznacheno/
Довідка: Завтра.UA – загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За тринадцять років з часу запуску програми у 2006 році, понад 2600 студентів стали частиною спільноти Завтра.UA.