МІТАП «PYTHON STEP BY STEP» 30 березня 2023 року

30 березня бакалаври та магістри освітньої програми «Технології електронних мультимедійних видань» прийняли участь у мітапі «PYTHON STEP BY STEP», організованому освітнім майданчиком Sigma Software University та проведеному Вікторією Онищенко, професоркою КПІ ім. І. Сікорського.

Учасники мітапа під керівництвом спікера зробили перші кроки знайомства з мовою програмування Python:

• дізналися про те, які масштабні проєкти написані на Python (наприклад, серверна частина Instagram і Facebook та, навіть, ChatGPT);
  • обговорили можливості застосування Python у сферах Big Data і Machine learning, а також для обробки зображень і створення ігор;
  • інсталювали Python та інтегроване середовище розробки PyCharm;
  • написали свій перший код на Python!

Отримані на мітапі знання є розвитком компетентностей, набутих студентами ОПП ТЕМВ у межах дисциплін «Програмування засобів мультимедіа», «WEB додатки для мобільних пристроїв» і «Проєктування додатків для мобільних пристроїв»

Інформацію розглянуто і затверджено на засіданні кафедри комп’ютерних систем і технологій (протокол № 12 від від 17 травня 2023 р.).