Міжнародне стажування за напрямом «Розвиток мультимедійних технологій підтримки міжнародних мереж: європейський досвід (на прикладі готелей мережі HVD (Болгарія))

Викладачі кафедри – проф. Пушкар О.І., проф. Гордєєв А.С., доц. Грабовський Є.М., доц. Хорошевська І.О., доц. Браткевич В.В., доц. Євсєєв О.С., доц. Назарова С.О., ст. викл. Андрющенко Т.Ю., а також студенти ОКР «бакалавр» спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» Кривобокова Ю., Гончаренко В., Кравцова П., Зуйченко М., Глущенко М., Гусєв К., Бурлака Г., Нагальська В., Скуріхіна Т., Гончарова П., Гальцев Л., Барсукова К., Непомяща К., Росторгуєва Д, Рябініна М., Марченко Д, Коростиленко Г. пройшли міжнародне стажування у розмірі 240 годин (8 ECTS) за напрямом «Розвиток мультимедійних технологій підтримки міжнародних мереж: європейський досвід (на прикладі готелей мережі HVD (Болгарія))», Термін стажування: 01.02.2022 — 05.03.2022 р.
Результати стажування відображені у протоколі № 8 засідання кафедри комп’ютерних систем і технологій від 22 березня 2022 р.