Літня школа «Про колір в UI/UX дизайні» від компанії ЕРАМ 1 червня 2023 року

1 червня 2023 року о 12:30 в режимі онлайн відбулася лекція від компанії EPAM у рамках літньої школи зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія для школярів 8-11 класів. Тема лекції — «Про колір в UI/UX дизайні». Спікером була Діана Зайцева-Лобанова, EPAM Experience Designer. Діана поділилася кращими практиками використання кольору в дизайні, а також розкрила таємниці підбору гармонійної палітри кольорів. Окрім теорії, заправленої прикладами і реальними кейсами, слухачі виконали практичну частину зі створення власної палітри для сайту. Лекція надала школярам нагоду розкрити свій творчий потенціал і поглибити знання в сфері UI/UX дизайну. Дякуємо пані Діані за цікаву зустріч!

Інформацію розглянуто і затверджено на засіданні кафедри комп’ютерних систем і технологій (протокол № 14 від від 16 червня 2023 р.)