Лекція менеджерки ІТ-компанії Sigma Software University 21.02.2023 р

21 лютого 2023 року о 10:15 для студентів 1 курсу спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» в рамках навчальної дисципліни «Технології комп’ютерного дизайну» пройшла лекція на тему «Поточний стан ІТ індустрії та можливості для початківців з Sigma Software».
Лекція була проведена Анастасією Функендорф, тренінг менеджеркою ІТ-компанії Sigma Software University. Під час лекції студентам була подана наступна інформація:

• ознайомлення з міжнародною ІТ консалтинговою компанією Sigma Software University, яка входить у ТОП-3 кращих роботодавців України;
  • поточний стан ІТ індустрії під час війни;
  • можливі шляхи розвитку графічного дизайнера в ІТ;
  • різноманіття можливостей для початківців та професійного розвитку у Sigma Software.

Інформацію розглянуто і затверджено на засіданні кафедри комп’ютерних систем і технологій (протокол № 10 від 29.03.2023 р.)