Зустріч з професором Університету Гетеборга (Швеція)

21 березня відбулась онлайн-зустріч студентів 1 курсу спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» під керівництвом завідувача кафедри комп’ютерних систем і технологій Олександра Пушкаря та гаранта освітньої програми бакалаврату «Технології електронних мультимедійних видань» Євгена Грабовського з Наталією Бербюк-Лінстром, професором Університету Гетеборга (Швеція), факультет технологій і прикладного IT.

Метою зустрічі було обговорення нагальних питань дистанційної освіти в умовах воєнного часу.

На зустрічі учасники торкнулися таких питань:

• Як змінилася робота викладачів і навчання студентів після жовтня 2022 року, коли російська армія почала руйнувати енергетичну та комунікаційну інфраструктуру
  • Чи запровадили студенти та викладачі нові технології в цей період
  • Як викладачі і студенти справлялися з відсутністю електроенергії та Інтернету, які альтернативні підходи використовували, щоб компенсувати відсутність комунікацій
  • Які ресурси надав університет
  • Досвід, який отримали студенти та викладачі за рік роботи в умовах кризи
  • Як це змінить практику викладачів і студентів (підходи до роботи) у майбутньому

Крім того, присутні розповіли про ключові виклики онлайн навчання в умовах воєнного часу.

Дякуємо пані Наталії за цікаву зустріч!

Інформацію розглянуто і затверджено на засіданні кафедри комп’ютерних систем і технологій (протокол № 10 від 29.03.2023 р.)