Гостьова лекція на тему «Хто такий UI/UX дизайнер та які його особливості?» від компанії ЕРАМ 18 квітня 2023 року

18 квітня 2023 року о 10:15 в режимі онлайн відбулася гостьова лекція на тему «Хто такий UI/UX дизайнер та які його особливості?» від компанії ЕРАМ для студентів спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.
Спікером була Зайцева-Лобанова Діана, Experience Designer.
У лекції були розглянуті основні аспекти професії UI/UX дизайнера. Учасники дізналися, що таке UI та UX дизайн, як вони відрізняються та які є ключові особливості кожної з цих областей. Були розглянуті також основні інструменти та методи, які використовують UI/UX дизайнери, та їх роль у створенні ефективного користувацького досвіду.
Учасники дізналися, які навички та якості важливі для успішної роботи в цій професії, та як можна підготуватися до кар’єри в UI/UX дизайні. Дякуємо Діані Зайцевій-Лобановій за цікаву лекцію!

Інформацію розглянуто і затверджено на засіданні кафедри комп’ютерних систем і технологій (протокол № 12 від від 17 травня 2023 р.).