Воркшоп від full-stack .net developer Деніса Шевердіна, компанія NIX Solutions (24.03.2023 р.)

Тема воркшопа «Cтворення веб-застосунку для обліку бюджету людини»

В рамках навчальної дисципліни «Системи керування вмістом (CMS)» доцента Хорошевської І.О. для студентів 3 курсу спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» ОП «Технології електронних мультимедійних видань» відбувся воркшоп від провідного фахівця компанії NIX Solutions, full-stack .net developer Деніса Шевердіна.

У студентів була змога побачити на прикладі реального проєкту, як здійснюється розробка веб-застосунку для обліку бюджету людини та які питання при цьому вирішуються, поспілкуватися з full-stack .net developer, порадитися щодо перспективних напрямів свого професійного розвитку, запитати відносно певних продуктів та технологій, особливостей процесу працевлаштування тощо.

Інформацію розглянуто і затверджено на засіданні кафедри комп’ютерних систем і технологій (протокол № 10 від 29.03.2023 р.)